ΔΙΑΚΟΠΤΗΣ ΡΕΥΜΑΤΟΣ ISOLATOR 4X35A 380V IP65
ΔΙΑΚΟΠΤΗΣ ΡΕΥΜΑΤΟΣ ISOLATOR 4X35A 380V IP65
7,89€
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο
- Κωδικός: 500-12113
Περιγραφή
ΔΙΑΚΟΠΤΗΣ ΡΕΥΜΑΤΟΣ ISOLATOR 4X35A 380V IP65
| ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Χρώμα Προϊόντος | Ανοιχτό Γκρι/Light Grey |
| Πόλοι (Gacia) | 4P |
| Τάση Τροφοδοσίας (V) | 380V |
| Καθαρό Βάρος Προϊόντος (kg) | 0.506 |
| Συχνότητα Λειτουργίας (Hz) | 50/60Hz |
| Βαθμός Στεγανότητας (IP) | IP65 |
| Ένταση Ρεύματος (Α) | 35A |
| Μήκος | 175mm |
| Πλάτος | 82mm |
| Ύψος | 89mm |
| Μεικτό Βάρος Προϊόντος (Kg) | 0.531 |
| Κιβωτοποίηση (τεμ) | 1/20 |
| Θερμοκρασία Λειτουργίας °C | -25°C - +50°C |
| Συσκευασία | Box with Sticker |
| Υλικό Κατασκευής Προϊόντος | PC & PA |
| Πιστοποιητικά | Ναι/Yes |
| Ένδειξη CE | Ναι/Yes |
| Πιστοποίηση Προιόντος (Gacia) | EN61643-11 |
| Τύπος σύνδεσης Τερματικού (Gacia) | Καλώδιο/Wire |
| Εγγύηση Eurolamp | 2 Χρόνια/ 2 Years |
| Διατομή Καλωδίου | 4-25mm |