ΕΠΙΔΑΠΕΔΙΟΣ ΘΕΡΜΟΨΥΚΤΗΣ ΝΕΡΟΥ ΜΑΥΡΟΣ ΜΕ ΑΠΟΘΗΚΕΥΤΙΚΟ ΧΩΡΟ ΚΑΙ 3 ΕΠΙΛΟΓΕΣ ΘΕΡΜΟΚΡΑΣΙΑΣ EU PLUG
ΕΠΙΔΑΠΕΔΙΟΣ ΘΕΡΜΟΨΥΚΤΗΣ ΝΕΡΟΥ ΜΑΥΡΟΣ ΜΕ ΑΠΟΘΗΚΕΥΤΙΚΟ ΧΩΡΟ ΚΑΙ 3 ΕΠΙΛΟΓΕΣ ΘΕΡΜΟΚΡΑΣΙΑΣ EU PLUG
179,99€
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο
- Κωδικός: 5207227558566
Περιγραφή
ΕΠΙΔΑΠΕΔΙΟΣ ΘΕΡΜΟΨΥΚΤΗΣ ΝΕΡΟΥ ΜΑΥΡΟΣ ΜΕ ΑΠΟΘΗΚΕΥΤΙΚΟ ΧΩΡΟ ΚΑΙ 3 ΕΠΙΛΟΓΕΣ ΘΕΡΜΟΚΡΑΣΙΑΣ EU PLUG
| ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Χρώμα Προϊόντος | Μαύρο / Black |
| Τάση Τροφοδοσίας (V) | 220V-240V |
| Καθαρό Βάρος Προϊόντος (kg) | 11kg |
| Συχνότητα Λειτουργίας (Hz) | 50-60Hz |
| Ονομαστική Ισχύς (W) | Θερμότητα: 550W, Ψύξη: 100W / Heating: 550W, Cooling: 100W |
| Βαθμός Στεγανότητας (IP) | IPX1 |
| Μήκος | 31cm |
| Πλάτος | 31cm |
| Ύψος | 95cm |
| Μεικτό Βάρος Προϊόντος (Kg) | 12.5kg |
| Κιβωτοποίηση (τεμ) | 1 |
| Υλικό Κατασκευής Προϊόντος | Πλαστικό & Μεταλλικό \ Plastic & Metalic |
| Πιστοποιητικά | CE,CB,EMC |
| Γενικές Πληροφορίες | Ζεστό, θερμοκρασίας δωματίου και Κρύο \ Hot, Normal and cold, Ανοξείδωτη δεξαμενή ζεστού και κρύου νερού \ Stainless steel hot and cold water tank, Άνω φόρτωσης με χώρο αποθήκευσης στο κάτω μέρος \ Top loading With Bottom Storage Cabinet, Υψηλή απόδοση ψύξης συμπιεστή \ High efficient compressor cooling, Αυτόματο σύστημα προστασίας από υπερθέρμανση \ Automatic dry heating protection system |
| Λυχνία Ένδειξης Λειτουργίας | Ναι \ Yes |
| Ροδάκια για Εύκολη Μετακίνηση | Οχι \ No |
| Λαβές Μεταφοράς | Οχι \ No |
| Οθόνη Led | Οχι \ No |
| Εγγύηση Eurolamp | 2 Χρόνια \ 2 Years |
| Θερμοκρασία Ζεστού Νερού | 85℃-95℃ |
| Θερμοκρασία Κρύου Νερού | ≤9℃ |
| Τύπος Φις | Ευρωπαικού Τύπου / VDE Plug |
| Χωρητικότητα Δοχείου | Παροχή ζεστού νερού 1L, Παροχή κρύου νερού 2L \ Hot tank 1L, Cold tank 2L |