ΕΦΕΔΡΙΚΟΣ ΦΩΤΙΣΜΟΣ Σ/Λ 16 SMD LED 4,8W 220/240V IP66
ΕΦΕΔΡΙΚΟΣ ΦΩΤΙΣΜΟΣ Σ/Λ 16 SMD LED 4,8W 220/240V IP66
33,97€
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο
- Κωδικός: 145-28133
Περιγραφή
ΕΦΕΔΡΙΚΟΣ ΦΩΤΙΣΜΟΣ Σ/Λ 16 SMD LED 4,8W 220/240V IP66
| ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Χρώμα Προϊόντος | Λευκό/White |
| Eύρος τάσης λειτουργιας | 220-240V |
| Τάση Τροφοδοσίας (V) | 220-240V |
| Τύπος Λαμπτήρα | 2835 LED |
| Θερμοκρασία Χρώματος (K) | 6500K |
| Καθαρό Βάρος Προϊόντος (kg) | 0.570 |
| Συχνότητα Λειτουργίας (Hz) | 50/60Hz |
| Ονομαστική Ισχύς (W) | 4,8W(Λειτουργία Φώρτισης) 1.6W(Λειτουργία Εφεδρίας)/4,8W(Charging Power) 1.6W(Emergency Power) |
| Βαθμός Στεγανότητας (IP) | IP66 |
| Απόδοση σε Lumen (lm) | 300lm |
| Μήκος | 355mm |
| Πλάτος | 115mm |
| Τύπος Σύνδεσης | Κλέμμα/Terminal Block |
| Ύψος | 63mm |
| Χωρίς "φλικάρισμα" | Ναι/ Yes |
| Μεικτό Βάρος Προϊόντος (Kg) | 0.730 |
| Κιβωτοποίηση (τεμ) | 1/10 |
| Θερμοκρασία Λειτουργίας °C | 0°C-+45°C |
| Συσκευασία | Color Box |
| Υλικό Κατασκευής Προϊόντος | Πλαστικό/PC |
| Πιστοποιητικά | Ναι/ Yes |
| Αυτονομία Μπαταρίας | 3h |
| Ένδειξη CE | Ναι/Yes |
| Γενικές Πληροφορίες | Δυνατότητα Συνεχούς- Μη συνεχούς λειτουργίας/ Maintained- Non Maintained |
| Λυχνία Ένδειξης Λειτουργίας | Ναι/Yes |
| Πληροφορίες Προιόντων | Συνολικά Lumen: 300lm/Total Lumen: 300lm, Δυνατότητα Χωνευτής-Εξωτερικής Τοποθέτησης/Surface-Recessed Installation, 4 αυτοκόλλητα/4 pcs multi direction pictograms, Self Test & Test Button |
| Τύπος Μπαταρίας | LiFePO4 3.2V |
| Συντελεστής Κρούσης (IK) | IK07 |
| Εγγύηση Eurolamp | 5 χρόνια (2 χρόνια η μπαταρία)/5 years (2 years for battery) |
| Χρόνος Φόρτισης Μπαταρίας | 24h |
| Σειρα Προϊόντος | PRO |
| Χωριτικότητα Μπαταρίας | 3000mAh |