ΗΛΕΚΤΡΙΚΗ ΠΕΤΣΕΤΟΚΡΕΜΑΣΤΡΑ ΑΣΗΜΙ 65W 5 ΘΕΣΕΩΝ
ΗΛΕΚΤΡΙΚΗ ΠΕΤΣΕΤΟΚΡΕΜΑΣΤΡΑ ΑΣΗΜΙ 65W 5 ΘΕΣΕΩΝ
29,90€
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο
- Κωδικός: 5207227399497
Περιγραφή
ΗΛΕΚΤΡΙΚΗ ΠΕΤΣΕΤΟΚΡΕΜΑΣΤΡΑ ΑΣΗΜΙ 65W 5 ΘΕΣΕΩΝ
| ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Χρώμα Προϊόντος | Λευκά μέρη + γκρι μπάρα / White parts + grey bar |
| Τάση Τροφοδοσίας (V) | 230V |
| Καθαρό Βάρος Προϊόντος (kg) | 0,86 kg |
| Συχνότητα Λειτουργίας (Hz) | 50Hz |
| Ονομαστική Ισχύς (W) | 65W |
| Βαθμός Στεγανότητας (IP) | IPX1 |
| Μήκος | 60cm |
| Πλάτος | 4cm |
| Ύψος | 43cm |
| Μεικτό Βάρος Προϊόντος (Kg) | 1,28 kg |
| Κιβωτοποίηση (τεμ) | 1/6 |
| Θερμοκρασία Λειτουργίας °C | 45 |
| Συσκευασία | COLOR BOX |
| Υλικό Κατασκευής Προϊόντος | Πλαστικό και αλουμίνιο / Plastic and aluminium |
| Πιστοποιητικά | Ναι / Yes |
| Ένδειξη CE | Ναι / Yes |
| Γενικές Πληροφορίες | Με 5 θερμαινόμενες μπάρες / With 5 heating bars |
| Λυχνία Ένδειξης Λειτουργίας | Ναι / Yes |
| Κάλυψη Χώρου | 0.18㎡ |
| Εγγύηση Eurolamp | 2 χρόνια / 2 years |
| Θερμαντικό Στοιχείο | HEATING WIRE |
| Τύπος Φις | VDE plug |
| Διατομή Καλωδίου | 0.75MM2 |
| Μήκος Καλωδίου | 145cm |