ΗΛΕΚΤΡΙΚΗ ΡΑΚΕΤΑ ΕΝΤΟΜΩΝ ΕΠΑΝΑΦΟΡΤΙΖΟΜΕΝΗ ΜΕ LED ΦΩΣ ΚΑΙ ΦΑΚΟ
ΗΛΕΚΤΡΙΚΗ ΡΑΚΕΤΑ ΕΝΤΟΜΩΝ ΕΠΑΝΑΦΟΡΤΙΖΟΜΕΝΗ ΜΕ LED ΦΩΣ ΚΑΙ ΦΑΚΟ
9,90€
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο
- Κωδικός: 5207227288401
Περιγραφή
ΗΛΕΚΤΡΙΚΗ ΡΑΚΕΤΑ ΕΝΤΟΜΩΝ ΕΠΑΝΑΦΟΡΤΙΖΟΜΕΝΗ ΜΕ LED ΦΩΣ ΚΑΙ ΦΑΚΟ
| ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Χρώμα Προϊόντος | Κόκκινο και Λευκό / Red and White |
| Υψηλή Τάση | 2500-3000 |
| Τάση Τροφοδοσίας (V) | 220-240 |
| Τύπος Λαμπτήρα | Λευκό/White LED |
| Θερμοκρασία Χρώματος (K) | 6000-8000K |
| Καθαρό Βάρος Προϊόντος (kg) | 0,323 |
| Συχνότητα Λειτουργίας (Hz) | 50/60 |
| Ονομαστική Ισχύς (W) | 5 |
| Βαθμός Στεγανότητας (IP) | IP30 |
| Απόδοση σε Lumen (lm) | 8lm-9lm |
| Μήκος | 22,3 |
| Πλάτος | 4,4 |
| Ύψος | 55,2 |
| Μεικτό Βάρος Προϊόντος (Kg) | 0,326 |
| Κιβωτοποίηση (τεμ) | 1/25/50 |
| Συσκευασία | Color card |
| Υλικό Κατασκευής Προϊόντος | Πλαστικό /Plastic |
| Πιστοποιητικά | Ναι/Yes |
| Μήκος Κύματος | 450-455NM |
| Λυχνία Ένδειξης Λειτουργίας | Ναι/Yes |
| Τύπος Μπαταρίας | 400mA |
| Εγγύηση Eurolamp | 2 Χρόνια/ 2 Years |