ΗΛΕΚΤΡΙΚΟΣ ΒΡΑΣΤΗΡΑΣ INOX 1,7L 1850-2200W 220-240V
ΗΛΕΚΤΡΙΚΟΣ ΒΡΑΣΤΗΡΑΣ INOX 1,7L 1850-2200W 220-240V
18,90€
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο
- Κωδικός: 5207227464942
Περιγραφή
ΗΛΕΚΤΡΙΚΟΣ ΒΡΑΣΤΗΡΑΣ INOX 1,7L 1850-2200W 220-240V
| ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Χρώμα Προϊόντος | Νίκελ-Μαύρο / Nickel-Black |
| Τάση Τροφοδοσίας (V) | 220-240V |
| Καθαρό Βάρος Προϊόντος (kg) | 0.79kg |
| Συχνότητα Λειτουργίας (Hz) | 50/60Hz |
| Ονομαστική Ισχύς (W) | 1850-2200W |
| Μήκος | 15.6cm |
| Πλάτος | 21.9cm |
| Ύψος | 23.9cm |
| Μεικτό Βάρος Προϊόντος (Kg) | 1.01kg |
| Κιβωτοποίηση (τεμ) | 1/8 |
| Θερμοκρασία Λειτουργίας °C | 100 C° |
| Υλικό Κατασκευής Προϊόντος | Ανοξείδωτο Ατσάλι / Stainelss Steel |
| Πιστοποιητικά | Ναι / Yes |
| Γενικές Πληροφορίες | Προστασία ξηρού βρασμού/Dry boil protection, Κρυφό θερμαντικό στοιχείο από ανοξείδωτο χάλυβα / Concealed stainless steel heating element, Ευκολο άνοιγμα με ένα κουμπί/Easy open with one button, Δείκτης στάθμης νερού / Water level indicator, Απενεργοποιείται αυτόματα όταν το νερό βράσει / Automatically turns off when water boils |
| Λυχνία Ένδειξης Λειτουργίας | Φωτισμός κανάτας σε κίτρινο χρωματισμό/ Jug lighting in yellow color |
| Περιστρεφόμενος | Βάση 360°/ Base 360° |
| Προστασία Υπερθέρμανσης | Ναι / Yes |
| Εγγύηση Eurolamp | 2 χρόνια / 2 Years |
| Χωρητικότητα Δοχείου | 1,7 Λίτρα / 1,7 Litre |