ΘΕΡΜΑΣΤΡΑ ΧΑΛΑΖΙΑ 2400W ΜΑΥΡΗ ΜΕ ΘΕΡΜΟΣΤΑΤΗ ΚΑΙ ΕΦΕ ΦΛΟΓΑΣ
ΘΕΡΜΑΣΤΡΑ ΧΑΛΑΖΙΑ 2400W ΜΑΥΡΗ ΜΕ ΘΕΡΜΟΣΤΑΤΗ ΚΑΙ ΕΦΕ ΦΛΟΓΑΣ
62,90€
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο
- Κωδικός: 5207227387623
Περιγραφή
ΘΕΡΜΑΣΤΡΑ ΧΑΛΑΖΙΑ 2400W ΜΑΥΡΗ ΜΕ ΘΕΡΜΟΣΤΑΤΗ ΚΑΙ ΕΦΕ ΦΛΟΓΑΣ
| ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Χρώμα Προϊόντος | Μαύρο/ Black |
| Τάση Τροφοδοσίας (V) | 220-240V |
| Καθαρό Βάρος Προϊόντος (kg) | 3,730kg |
| Συχνότητα Λειτουργίας (Hz) | 50-60Hz |
| Ονομαστική Ισχύς (W) | 2400W |
| Βαθμός Στεγανότητας (IP) | IP20 |
| Ένταση Ρεύματος (Α) | 10A |
| Ταχύτητες | 4 |
| Μήκος | 62.3cm |
| Πλάτος | 9.5cm |
| Τύπος Σύνδεσης | Φις/ Plug |
| Ύψος | 58cm |
| Μεικτό Βάρος Προϊόντος (Kg) | 4,230kg |
| Κιβωτοποίηση (τεμ) | 1 |
| Υλικό Κατασκευής Προϊόντος | Πλαστικό & Μέταλλο / Plastic & Metal |
| Πιστοποιητικά | Ναι/ Yes |
| Ένδειξη CE | Ναι/ Yes |
| Γενικές Πληροφορίες | Ομοιόμορφη Διάχυση Θερμότητας / Long & Equable Heating, Με εφέ φλόγας / With flame effect |
| Ροδάκια για Εύκολη Μετακίνηση | Όχι / No |
| Διακόπτης Ασφαλείας | Ναι/ Yes |
| Κάλυψη Χώρου | 25m² |
| Λαβές Μεταφοράς | Ναι/ Yes |
| Εγγύηση Eurolamp | 2 Χρόνια / 2 Years |
| Θερμαντικό Στοιχείο | Λαμπτήρες Χαλαζία/ Quartz Tubes |
| Τύπος Φις | 2 Round VDE Plug |
| Διατομή Καλωδίου | 32x0,196mm |
| Μήκος Καλωδίου | 1,500m |