ΘΕΡΜΙΚΑ ΓΙΑ ΡΕΛΕ ΙΣΧΥΟΣ 5,5-8 A
ΘΕΡΜΙΚΑ ΓΙΑ ΡΕΛΕ ΙΣΧΥΟΣ 5,5-8 A
7,21€
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο
- Κωδικός: 500-30105
Περιγραφή
ΘΕΡΜΙΚΑ ΓΙΑ ΡΕΛΕ ΙΣΧΥΟΣ 5,5-8 A
| ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Χρώμα Προϊόντος | Άσπρο-Μαύρο/White-Black |
| Πόλοι (Gacia) | 3P |
| Τάση Τροφοδοσίας (V) | 380V |
| Καθαρό Βάρος Προϊόντος (kg) | 0.158 |
| Συχνότητα Λειτουργίας (Hz) | 50/60Hz |
| Βαθμός Στεγανότητας (IP) | IP30 |
| Ένταση Ρεύματος (Α) | 8A |
| Μήκος | 92mm |
| Πλάτος | 43.5mm |
| Ύψος | 64.5mm |
| Μεικτό Βάρος Προϊόντος (Kg) | 0.161 |
| Κιβωτοποίηση (τεμ) | 1/100 |
| Θερμοκρασία Λειτουργίας °C | -5°C - +40°C |
| Συσκευασία | Color Box |
| Υλικό Κατασκευής Προϊόντος | Βακελίτης/Bakelite |
| Πιστοποιητικά | Ναι/Yes |
| Ένδειξη CE | Ναι/Yes |
| Πιστοποίηση Προιόντος (Gacia) | IEC60947-4 |
| Τύπος σύνδεσης Τερματικού (Gacia) | Clasp |
| Εγγύηση Eurolamp | 3 Χρόνια/ 3 χρόνια |