ΘΕΡΜΟΜΑΓΝΗΤΙΚΟ ΡΑΓΑΣ 17-23A
ΘΕΡΜΟΜΑΓΝΗΤΙΚΟ ΡΑΓΑΣ 17-23A
20,95€
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο
- Κωδικός: 500-30256
Περιγραφή
ΘΕΡΜΟΜΑΓΝΗΤΙΚΟ ΡΑΓΑΣ 17-23A
| ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Χρώμα Προϊόντος | Άσπρο-Μαύρο/White-Black |
| Πόλοι (Gacia) | 3P |
| Τάση Τροφοδοσίας (V) | 380v |
| Καθαρό Βάρος Προϊόντος (kg) | 14500 |
| Συχνότητα Λειτουργίας (Hz) | 50/60Hz |
| Βαθμός Στεγανότητας (IP) | IP20 |
| Ένταση Ρεύματος (Α) | 23A |
| Μήκος | 90mm |
| Πλάτος | 44.5mm |
| Ύψος | 79mm |
| Μεικτό Βάρος Προϊόντος (Kg) | 0.266 |
| Κιβωτοποίηση (τεμ) | 1/50 |
| Θερμοκρασία Λειτουργίας °C | -5°C - +40°C |
| Συσκευασία | Color Box |
| Υλικό Κατασκευής Προϊόντος | Πλαστικό/ Plastic |
| Πιστοποιητικά | Ναι/Yes |
| Ένδειξη CE | Ναι/Yes |
| Πιστοποίηση Προιόντος (Gacia) | IEC60947-2 |
| Τύπος σύνδεσης Τερματικού (Gacia) | Καλώδιο/Wire |
| Φορές Λειτουργίας (Gacia) | Μηχανικός: 10000/ Mechanical: 10000 |
| Εγγύηση Eurolamp | 3 Χρόνια/ 3 χρόνια |
| Διατομή Καλωδίου | 1-6mm |