ΚΑΛΩΔΙΑ LIYCY 550 DIN 47100 3 X 0,75 mm² (1000m/Drum)
ΚΑΛΩΔΙΑ LIYCY 550 DIN 47100 3 X 0,75 mm² (1000m/Drum)
1,41€
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο
- Κωδικός: 150-18021
Περιγραφή
ΚΑΛΩΔΙΑ LIYCY 550 DIN 47100 3 X 0,75 mm² (1000m/Drum)
| ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Χρώμα Προϊόντος | Grey/Γκρι |
| Καθαρό Βάρος Προϊόντος (kg) | 0,0472 |
| Τύπος Καλωδίου | LIYCY |
| Κιβωτοποίηση (τεμ) | 1000m/Drum |
| Θερμοκρασία Λειτουργίας °C | -20°C - +60°C |
| Υλικό Κατασκευής Προϊόντος | Χαλκός-PVC/Copper-PVC |
| Πιστοποιητικά | Ναι/Yes |
| Ένδειξη CE | Ναι/Yes |
| Πληροφορίες Προιόντων | IEC 60332-1 |
| Εγγύηση Eurolamp | 2 Χρόνια/2 Years |
| Διατομή Καλωδίου | 3X0,75mm2 |
| Μήκος Καλωδίου | 1000m/Drum |