ΚΑΛΩΔΙΟ PATCH CORD UTP CAT-5e 26AWG ΓΚΡΙ 2m
Νέο
ΚΑΛΩΔΙΟ PATCH CORD UTP CAT-5e 26AWG ΓΚΡΙ 2m
0,83€
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο
- Κωδικός: 147-10151
Περιγραφή
ΚΑΛΩΔΙΟ PATCH CORD UTP CAT-5e 26AWG ΓΚΡΙ 2m
| ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Χρώμα Προϊόντος | Γκρι/Grey |
| Χαρακτηριστικό Καλωδίων Cat | CAT-5e |
| Τάση Τροφοδοσίας (V) | <36V |
| Βαθμός Στεγανότητας (IP) | IP20 |
| Μήκος | 2m |
| Μεικτό Βάρος Προϊόντος (Kg) | 0.036 |
| Κιβωτοποίηση (τεμ) | 1/200 |
| Θερμοκρασία Λειτουργίας °C | -20°C - +50°C |
| Συσκευασία | Polybag with Head Card |
| Υλικό Κατασκευής Προϊόντος | Χαλκός-Πλαστικό/Copper-Plastic |
| Πιστοποιητικά | Ναι/Yes |
| Ένδειξη CE | Ναι/Yes |
| Εγγύηση Eurolamp | 2 Χρόνια/2 Years |
| Διατομή Καλωδίου | 26AWG CCA |
| Μήκος Καλωδίου | 2m |