ΚΑΛΩΔΙΟ PATCH CORD UTP CAT-6e 26AWG ΓΚΡΙ 50m
ΚΑΛΩΔΙΟ PATCH CORD UTP CAT-6e 26AWG ΓΚΡΙ 50m
23,00€
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο
- Κωδικός: 147-10179
Περιγραφή
ΚΑΛΩΔΙΟ PATCH CORD UTP CAT-6e 26AWG ΓΚΡΙ 50m
| ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Χρώμα Προϊόντος | Γκρι/Grey |
| Χαρακτηριστικό Καλωδίων Cat | CAT-6e |
| Τάση Τροφοδοσίας (V) | <36V |
| Βαθμός Στεγανότητας (IP) | IP20 |
| Μήκος | 50m |
| Μεικτό Βάρος Προϊόντος (Kg) | 1.000 |
| Κιβωτοποίηση (τεμ) | 1/20 |
| Θερμοκρασία Λειτουργίας °C | -20°C - +50°C |
| Συσκευασία | Polybag with black/white label |
| Υλικό Κατασκευής Προϊόντος | Χαλκός-Πλαστικό/Copper-Plastic |
| Πιστοποιητικά | Ναι/Yes |
| Ένδειξη CE | Ναι/Yes |
| Εγγύηση Eurolamp | 2 Χρόνια/2 Years |
| Διατομή Καλωδίου | 26AWG CCA |
| Μήκος Καλωδίου | 50m |