ΚΑΛΩΔΙΟ TV ΣΤΡΟΦΕΙΟ RG 6U 500m
ΚΑΛΩΔΙΟ TV ΣΤΡΟΦΕΙΟ RG 6U 500m
0,28€
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο
- Κωδικός: 150-20021
Περιγραφή
ΚΑΛΩΔΙΟ TV ΣΤΡΟΦΕΙΟ RG 6U 500m
| ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Χρώμα Προϊόντος | Λευκό/White |
| Eύρος τάσης λειτουργιας | <36V |
| Καθαρό Βάρος Προϊόντος (kg) | 14.800 |
| Τύπος Καλωδίου | RG 6U |
| Βαθμός Στεγανότητας (IP) | IP20 |
| Μεικτό Βάρος Προϊόντος (Kg) | 16.160 |
| Κιβωτοποίηση (τεμ) | 1/500 |
| Θερμοκρασία Λειτουργίας °C | -20°C - +50°C |
| Συσκευασία | Wooden Drum |
| Υλικό Κατασκευής Προϊόντος | Αλουμίνιο-Χαλκός-Πλαστικό/Aluminum-Copper-Plastic |
| Πιστοποιητικά | Ναι/Yes |
| Ένδειξη CE | Ναι/Yes |
| Πληροφορίες Προιόντων | EN55035:2017+A11:2020 |
| Εγγύηση Eurolamp | 2 Χρόνια/2 Years |
| Διατομή Καλωδίου | 1mm ccs |
| Μήκος Καλωδίου | 500m/Drum |