ΚΑΛΩΔΙΟ ΣΙΛΙΚΟΝΗΣ SIHF 3Χ2,5mm² (100m/roll)
ΚΑΛΩΔΙΟ ΣΙΛΙΚΟΝΗΣ SIHF 3Χ2,5mm² (100m/roll)
5,90€
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο
- Κωδικός: 150-12409
Περιγραφή
ΚΑΛΩΔΙΟ ΣΙΛΙΚΟΝΗΣ SIHF 3Χ2,5mm² (100m/roll)
| ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Χρώμα Προϊόντος | Κόκκινο/Red |
| Καθαρό Βάρος Προϊόντος (kg) | 0,16 |
| Τύπος Καλωδίου | SIHF |
| Κιβωτοποίηση (τεμ) | 100m/Roll |
| Θερμοκρασία Λειτουργίας °C | -20°C - +60°C |
| Υλικό Κατασκευής Προϊόντος | Χαλκός-Σιλικόνη/Copper-Silicone |
| Πιστοποιητικά | Ναι/Yes |
| Ένδειξη CE | Ναι/Yes |
| Πληροφορίες Προιόντων | VDE 0250, DIN VDE 0282-15 |
| Εγγύηση Eurolamp | 2 Χρόνια/2 Years |
| Διατομή Καλωδίου | 3X2,5mm2 |
| Μήκος Καλωδίου | 100m/Roll |