ΚΑΝΑΛΙ 100X60 ΚΛΕΙΣΤΟΥ ΤΥΠΟΥ 2m (24) CARTON BOX
ΚΑΝΑΛΙ 100X60 ΚΛΕΙΣΤΟΥ ΤΥΠΟΥ 2m (24) CARTON BOX
9,14€
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο
- Κωδικός: 160-56018
Περιγραφή
ΚΑΝΑΛΙ 100X60 ΚΛΕΙΣΤΟΥ ΤΥΠΟΥ 2m (24) CARTON BOX
| ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Κωδικος Προμηθευτη | 100X60 |
| Χρώμα Προϊόντος | Λευκό/White |
| Καθαρό Βάρος Προϊόντος (kg) | 0,73 |
| Βαθμός Στεγανότητας (IP) | IP40 |
| Μήκος | 2000mm |
| Πλάτος | 100mm |
| Ύψος | 60mm |
| Μεικτό Βάρος Προϊόντος (Kg) | 0.750 |
| Κιβωτοποίηση (τεμ) | 24m |
| Θερμοκρασία Λειτουργίας °C | -25°C - +65°C |
| Συσκευασία | White Box with Sticker |
| Υλικό Κατασκευής Προϊόντος | PVC UL 94, VO M1 |
| Πιστοποιητικά | Ναι/Yes |
| Ένδειξη CE | Ναι/Yes |
| Εγγύηση Eurolamp | 5 Χρόνια/5 Years |