ΚΑΝΑΛΙ 15X10 ΚΛΕΙΣΤΟΥ ΤΥΠΟΥ 2m (126) CARTON BOX
ΚΑΝΑΛΙ 15X10 ΚΛΕΙΣΤΟΥ ΤΥΠΟΥ 2m (126) CARTON BOX
0,80€
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο
- Κωδικός: 160-56001
Περιγραφή
ΚΑΝΑΛΙ 15X10 ΚΛΕΙΣΤΟΥ ΤΥΠΟΥ 2m (126) CARTON BOX
| ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Κωδικος Προμηθευτη | 15X10 |
| Χρώμα Προϊόντος | Λευκό/White |
| Καθαρό Βάρος Προϊόντος (kg) | 0,04 |
| Βαθμός Στεγανότητας (IP) | IP40 |
| Μήκος | 2000mm |
| Πλάτος | 15mm |
| Ύψος | 10mm |
| Μεικτό Βάρος Προϊόντος (Kg) | 0.060 |
| Κιβωτοποίηση (τεμ) | 126m |
| Θερμοκρασία Λειτουργίας °C | -25°C - +65°C |
| Συσκευασία | White Box with Sticker |
| Υλικό Κατασκευής Προϊόντος | PVC UL 94, VO M1 |
| Πιστοποιητικά | Ναι/Yes |
| Ένδειξη CE | Ναι/Yes |
| Εγγύηση Eurolamp | 5 Χρόνια/5 Years |