ΚΑΠΑΚΙ ΜΕ ΑΥΤΙΑ
ΚΑΠΑΚΙ ΜΕ ΑΥΤΙΑ
0,22€
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο
- Κωδικός: 151-21020
Περιγραφή
ΚΑΠΑΚΙ ΜΕ ΑΥΤΙΑ
| ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Χρώμα Προϊόντος | Λευκό/White |
| Καθαρό Βάρος Προϊόντος (kg) | 0.010 |
| Βαθμός Στεγανότητας (IP) | IP20 |
| Μήκος | 88mm |
| Πλάτος | 88mm |
| Ύψος | 1.80mm |
| Μεικτό Βάρος Προϊόντος (Kg) | 0.011 |
| Διάμετρος | Φ80mm |
| Κιβωτοποίηση (τεμ) | 1/100 |
| Θερμοκρασία Λειτουργίας °C | -20°C - +65°C |
| Συσκευασία | Brown Box |
| Υλικό Κατασκευής Προϊόντος | Πολυπροπυλένιο/PP |
| Εγγύηση Eurolamp | 2 Χρόνια/2 Years |