ΚΑΤΣΑΒΙΔΙ ΔΟΚΙΜΑΣΤΙΚΟ ΚΟΚΚΙΝΟ ΜΙΚΡΟ ΣΕΤ 20ΤΕΜ
ΚΑΤΣΑΒΙΔΙ ΔΟΚΙΜΑΣΤΙΚΟ ΚΟΚΚΙΝΟ ΜΙΚΡΟ ΣΕΤ 20ΤΕΜ
2,09€
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο
- Κωδικός: 147-18020
Περιγραφή
ΚΑΤΣΑΒΙΔΙ ΔΟΚΙΜΑΣΤΙΚΟ ΚΟΚΚΙΝΟ ΜΙΚΡΟ ΣΕΤ 20ΤΕΜ
| ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Κωδικος Προμηθευτη | DCY-1805B |
| Χρώμα Προϊόντος | Κόκκινο/Red |
| Τάση Τροφοδοσίας (V) | 100-500V |
| Καθαρό Βάρος Προϊόντος (kg) | 0,014 |
| Συχνότητα Λειτουργίας (Hz) | 50/60Hz |
| Μήκος | 140mm |
| Πλάτος | 3mm |
| Ύψος | 140mm |
| Μεικτό Βάρος Προϊόντος (Kg) | 0,014 |
| Κιβωτοποίηση (τεμ) | 1/20/600 |
| Θερμοκρασία Λειτουργίας °C | -20°C - +55°C |
| Συσκευασία | Plastic Label |
| Υλικό Κατασκευής Προϊόντος | Πλαστικό-ABS/Plastic-ABS |
| Πιστοποιητικά | Ναι/Yes |
| Ένδειξη CE | Ναι/Yes |
| Πληροφορίες Προιόντων | Ένδειξη Ρεύματος/Power Indication |
| Εγγύηση Eurolamp | 2 Χρόνια/2 Years |