ΚΑΨΕΣ ΚΑΛΩΔΙΩΝ 1.5mm (ΠΟΡΤΟΚΑΛΙ)
ΚΑΨΕΣ ΚΑΛΩΔΙΩΝ 1.5mm (ΠΟΡΤΟΚΑΛΙ)
4,74€
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο
- Κωδικός: 147-02010
Περιγραφή
ΚΑΨΕΣ ΚΑΛΩΔΙΩΝ 1.5mm (ΠΟΡΤΟΚΑΛΙ)
| ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Αριθμός Θέσεων | 1 |
| Κωδικος Προμηθευτη | CHS-P73 |
| Χρώμα Προϊόντος | Πορτοκαλί/Orange |
| Καθαρό Βάρος Προϊόντος (kg) | 0,001 |
| Βαθμός Στεγανότητας (IP) | IP20 |
| Ένταση Ρεύματος (Α) | 16A |
| Ύψος | 20mm |
| Μεικτό Βάρος Προϊόντος (Kg) | 0,128 |
| Διάμετρος | 11.5mm |
| Κιβωτοποίηση (τεμ) | 1 bag (100pcs) /100 bags |
| Θερμοκρασία Λειτουργίας °C | -30°C - +90°C |
| Συσκευασία | Nylon Bag with Sticker |
| Υλικό Κατασκευής Προϊόντος | PA66 |
| Πιστοποιητικά | Ναι/Yes |
| Ένδειξη CE | Ναι/Yes |
| Εγγύηση Eurolamp | 2 Χρόνια/2 Years |