ΚΑΨΕΣ ΚΑΛΩΔΙΩΝ 4mm (ΚΟΚΚΙΝΕΣ )
ΚΑΨΕΣ ΚΑΛΩΔΙΩΝ 4mm (ΚΟΚΚΙΝΕΣ )
6,34€
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο
- Κωδικός: 147-02012
Περιγραφή
ΚΑΨΕΣ ΚΑΛΩΔΙΩΝ 4mm (ΚΟΚΚΙΝΕΣ )
| ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Αριθμός Θέσεων | 1 |
| Κωδικος Προμηθευτη | CHS-P74 |
| Χρώμα Προϊόντος | Κόκκινο/ Red |
| Καθαρό Βάρος Προϊόντος (kg) | 0,001 |
| Βαθμός Στεγανότητας (IP) | IP20 |
| Ένταση Ρεύματος (Α) | 16A |
| Ύψος | 23.5mm |
| Μεικτό Βάρος Προϊόντος (Kg) | 0,335 |
| Διάμετρος | 15.5mm |
| Κιβωτοποίηση (τεμ) | 1 bag (100pcs) /50 bags |
| Θερμοκρασία Λειτουργίας °C | -30°C - +90°C |
| Συσκευασία | Nylon Bag with Sticker |
| Υλικό Κατασκευής Προϊόντος | PA66 |
| Πιστοποιητικά | Ναι/Yes |
| Ένδειξη CE | Ναι/Yes |
| Εγγύηση Eurolamp | 2 Χρόνια/2 Years |