ΚΛΕΜΑ ΠΟΛΥΠΡΟΠΥΛΕΝΙΟΥ 4mm
ΚΛΕΜΑ ΠΟΛΥΠΡΟΠΥΛΕΝΙΟΥ 4mm
0,91€
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο
- Κωδικός: 147-11001
Περιγραφή
ΚΛΕΜΑ ΠΟΛΥΠΡΟΠΥΛΕΝΙΟΥ 4mm
| ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Αριθμός Θέσεων | 12 |
| Κωδικος Προμηθευτη | TBS-3A-4mm |
| Χρώμα Προϊόντος | Λευκό/White |
| Καθαρό Βάρος Προϊόντος (kg) | 0,017 |
| Βαθμός Στεγανότητας (IP) | IP20 |
| Ένταση Ρεύματος (Α) | 3A |
| Μήκος | 90.3mm |
| Πλάτος | 15.5mm |
| Ύψος | 11.5mm |
| Μεικτό Βάρος Προϊόντος (Kg) | 0,017 |
| Κιβωτοποίηση (τεμ) | 1 bag (10pcs) /100 bags |
| Θερμοκρασία Λειτουργίας °C | -30°C - +90°C |
| Συσκευασία | Nylon Bag with Sticker |
| Υλικό Κατασκευής Προϊόντος | Πολυπροπυλένιο/PP |
| Πιστοποιητικά | Ναι/Yes |
| Ένδειξη CE | Ναι/Yes |
| Εγγύηση Eurolamp | 2 Χρόνια/2 Years |