ΚΟΛΩΝΑΚΙ ΔΑΠΕΔΟΥ ΠΛΑΣΤΙΚΟ Φ60 1m
ΚΟΛΩΝΑΚΙ ΔΑΠΕΔΟΥ ΠΛΑΣΤΙΚΟ Φ60 1m
12,52€
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο
- Κωδικός: 153-55310
Περιγραφή
ΚΟΛΩΝΑΚΙ ΔΑΠΕΔΟΥ ΠΛΑΣΤΙΚΟ Φ60 1m
| ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Χρώμα Προϊόντος | Μαύρο/Black |
| Καθαρό Βάρος Προϊόντος (kg) | 0.280 |
| Βαθμός Στεγανότητας (IP) | IP65 |
| Ύψος | 1000mm |
| Μεικτό Βάρος Προϊόντος (Kg) | 0.280 |
| Διάμετρος | 60mm |
| Κιβωτοποίηση (τεμ) | 1/12 |
| Θερμοκρασία Λειτουργίας °C | -20°C - +50°C |
| Συσκευασία | Brown Box with Color Sticker |
| Υλικό Κατασκευής Προϊόντος | Πλαστικό / Plastic |
| Πιστοποιητικά | Ναι/Yes |
| Ένδειξη CE | Ναι/Yes |
| Εγγύηση Eurolamp | 2 Χρόνια/2 Years |