ΚΟΥΤΙ ΔΙΑΚΛΑΔΩΣΗΣ ΣΤΡΟΓΓΥΛΟ Φ100 SUPER
ΚΟΥΤΙ ΔΙΑΚΛΑΔΩΣΗΣ ΣΤΡΟΓΓΥΛΟ Φ100 SUPER
0,79€
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο
- Κωδικός: 151-21002
Περιγραφή
ΚΟΥΤΙ ΔΙΑΚΛΑΔΩΣΗΣ ΣΤΡΟΓΓΥΛΟ Φ100 SUPER
| ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Χρώμα Προϊόντος | Μαύρο/Black |
| Ύψος | 35mm |
| Διάμετρος | Φ100mm |
| Κιβωτοποίηση (τεμ) | 1/50 |
| Θερμοκρασία Λειτουργίας °C | -25°C - +45°C |
| Συσκευασία | Nylon Bag |
| Υλικό Κατασκευής Προϊόντος | Πλαστικό/Plastic |
| Πιστοποιητικά | Ναι/Yes |
| Ένδειξη CE | Ναι/Yes |
| Εγγύηση Eurolamp | 2 Χρόνια/2 Years |