ΦΩΤΙΣΤΙΚΟ ΚΡΕΜΑΣΤΟ ΥΦΑΣΜΑ 8ΦΩΤΟ 8XE14 Max 8W Φ840mm ΛΕΥΚΟ-ΜΑΥΡΟ ARTE ILLUMINA VELI
ΦΩΤΙΣΤΙΚΟ ΚΡΕΜΑΣΤΟ ΥΦΑΣΜΑ 8ΦΩΤΟ 8XE14 Max 8W Φ840mm ΛΕΥΚΟ-ΜΑΥΡΟ ARTE ILLUMINA VELI
104,48€
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο
- Κωδικός: 5207227420214
Περιγραφή
ΦΩΤΙΣΤΙΚΟ ΚΡΕΜΑΣΤΟ ΥΦΑΣΜΑ 8ΦΩΤΟ 8XE14 Max 8W Φ840mm ΛΕΥΚΟ-ΜΑΥΡΟ ARTE ILLUMINA VELI
| ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Όνομα μοντέλου | VELI |
| Χρώμα Προϊόντος | Λευκο-Μαύρο/White-Black |
| Τάση Τροφοδοσίας (V) | 220-240V |
| Καθαρό Βάρος Προϊόντος (kg) | 3.200 |
| Συχνότητα Λειτουργίας (Hz) | 50/60Hz |
| Ονομαστική Ισχύς (W) | Max 15W |
| Βαθμός Στεγανότητας (IP) | IP20 |
| Ύψος | 640mm |
| Μεικτό Βάρος Προϊόντος (Kg) | 4.000 |
| Διάμετρος | 840mm |
| Κιβωτοποίηση (τεμ) | ΄1/1 |
| Θερμοκρασία Λειτουργίας °C | -20°C - +60°C |
| Συσκευασία | Carton Box With Sticker |
| Υλικό Κατασκευής Προϊόντος | Μέταλλο-Ύφασμα/Metal-Fabric Shade |
| Ντουί Λαμπτήρα | 8XE14 |
| Πιστοποιητικά | Ναι/Yes |
| Εγγύηση Eurolamp | 2 Χρόνια/2 Years |
| Κλάση | Class I |