ΚΥΠΑΡΙΣΣΑΚΙ 70mm
ΚΥΠΑΡΙΣΣΑΚΙ 70mm
14,59€
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο
- Κωδικός: 147-11204
Περιγραφή
ΚΥΠΑΡΙΣΣΑΚΙ 70mm
| ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Αριθμός Θέσεων | 8 |
| Κωδικος Προμηθευτη | 8*1 70MM |
| Χρώμα Προϊόντος | Γκρι/Grey |
| Καθαρό Βάρος Προϊόντος (kg) | 0,272 |
| Μήκος | 271mm |
| Πλάτος | 43.5mm |
| Ύψος | 37.9mm |
| Μεικτό Βάρος Προϊόντος (Kg) | 0,272 |
| Κιβωτοποίηση (τεμ) | 1/10/40 |
| Θερμοκρασία Λειτουργίας °C | -20°C - +50°C |
| Συσκευασία | Paper Box with Sticker |
| Υλικό Κατασκευής Προϊόντος | Πολυαμίδιο/Polyamide |
| Πιστοποιητικά | Ναι/Yes |
| Ένδειξη CE | Ναι/Yes |
| Εγγύηση Eurolamp | 2 Χρόνια/2 Years |