ΛΑΜΠΑ LED 9W 850lm Ε27 RGBW ΜΕ ΤΗΛΕΧΕΙΡΙΣΤΗΡΙΟ 220-240V
ΛΑΜΠΑ LED 9W 850lm Ε27 RGBW ΜΕ ΤΗΛΕΧΕΙΡΙΣΤΗΡΙΟ 220-240V
6,74€
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο
- Κωδικός: 147-77906
Περιγραφή
ΛΑΜΠΑ LED 9W 850lm Ε27 RGBW ΜΕ ΤΗΛΕΧΕΙΡΙΣΤΗΡΙΟ 220-240V
| ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Τάση Τροφοδοσίας (V) | 220-240V |
| Θερμοκρασία Χρώματος (K) | RGBW |
| Συχνότητα Λειτουργίας (Hz) | 50/60Hz |
| Ονομαστική Ισχύς (W) | 9W |
| Βαθμός Στεγανότητας (IP) | IP20 |
| Ένταση Ρεύματος (Α) | 58mA |
| Απόδοση σε Lumen (lm) | 850lm |
| Ισοδυναμία Ισχύος (W) | 60W |
| Συντελεστής Άεργου Ισχύος (PF) | >0.70 |
| Ύψος | 110mm |
| Μεικτό Βάρος Προϊόντος (Kg) | 0.049 |
| Χρωματική Απόδοση CRI (Ra) | >80 |
| Διάμετρος | 60mm |
| Διάρκεια Ζωής (h) | 25000h |
| Κιβωτοποίηση (τεμ) | 1/6/24 |
| Θερμοκρασία Λειτουργίας °C | -30°C - +45°C |
| Συσκευασία | Double Blister pack |
| Ενεργειακή Κλάση | F |
| Υλικό Κατασκευής Προϊόντος | Πλαστικό με Ψύκτρα Αλουμινίου/Plastic with Aluminium Heatsink |
| Ντουί Λαμπτήρα | E27 |
| Πιστοποιητικά | Ναι/Yes |
| Ένδειξη CE | Ναι/Yes |
| Τύπος Led | SMD2835 |
| Σχήμα Λαμπτήρα | Α60 |
| Κύκλοι Μεταγωγής (ON/ OFF) | 25000 |
| Πληροφορίες Προιόντων | Περιλαμβάνει τηλεχειριστήριο και οδηγίες χρήσης / Remote control and instructions manual are included, Στάδια ντιμαρίσματος 4%-20%-40%-60%-100%/ Dimming steps 4%-20%-40%-60%-100% |
| Ρύθμιση Έντασης | Ναι μέσω τηλεχειριστηρίου/Yes through remote control |
| Χρόνος Έναυσης (sec) | 0.5 sec |
| Γωνία Δέσμης | 200° |
| Εγγύηση Eurolamp | 2 Χρόνια/2 Years |
| Χρώμα Καλύμματος | Γαλακτος/Frost |
| Τεμάχια ανά συσκευασία | 1 |
| Αριθμός Καταχώρησης EPREL | 1180259 |
| Σειρα Προϊόντος | PLUS |