ΛΑΜΠΑ LED SMD ΚΟΙΝΗ ΗΜΕΡΑΣ ΝΥΧΤΑΣ 10W 900lm Ε27 4000K 170-265V
ΛΑΜΠΑ LED SMD ΚΟΙΝΗ ΗΜΕΡΑΣ ΝΥΧΤΑΣ 10W 900lm Ε27 4000K 170-265V
5,39€
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο
- Κωδικός: 147-84931
Περιγραφή
ΛΑΜΠΑ LED SMD ΚΟΙΝΗ ΗΜΕΡΑΣ ΝΥΧΤΑΣ 10W 900lm Ε27 4000K 170-265V
| ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Τάση Τροφοδοσίας (V) | 170-265V |
| Θερμοκρασία Χρώματος (K) | 4000K |
| Συχνότητα Λειτουργίας (Hz) | 50/60Hz |
| Ονομαστική Ισχύς (W) | 10W |
| Βαθμός Στεγανότητας (IP) | IP20 |
| Ένταση Ρεύματος (Α) | 72mA |
| Απόδοση σε Lumen (lm) | 900lm |
| Συντελεστής Άεργου Ισχύος (PF) | >0.90 |
| Ύψος | 112mm |
| Μεικτό Βάρος Προϊόντος (Kg) | 0.052 |
| Χρωματική Απόδοση CRI (Ra) | >80 |
| Διάμετρος | 60mm |
| Διάρκεια Ζωής (h) | 30000h |
| Κιβωτοποίηση (τεμ) | 1/10/50 |
| Θερμοκρασία Λειτουργίας °C | -30°C - +45°C |
| Συσκευασία | Paper Window B.Pack |
| Ενεργειακή Κλάση | F |
| Υλικό Κατασκευής Προϊόντος | Πλαστικό με Ψύκτρα Αλουμινίου/Plastic with Aluminium Heatsink |
| Ντουί Λαμπτήρα | E27 |
| Πιστοποιητικά | Ναι/Yes |
| Ένδειξη CE | Ναι/Yes |
| Τύπος Led | SMD2835 |
| Σχήμα Λαμπτήρα | A60 |
| Κύκλοι Μεταγωγής (ON/ OFF) | 25000 |
| Πληροφορίες Προιόντων | Ανάβει αυτόματα όταν το φως του περιβάλλοντα χώρου είναι κάτω από 20 LUX/ Lights up automatically when the room light is below 20 LUX, Σβήνει αυτόματα όταν το φως του περιβάλλοντα χώρου είναι επαρκές (πάνω από 70 LUX)/ Switches off automatically when room light is sufficient (over 70 LUX) |
| Ρύθμιση Έντασης | Όχι/No |
| Χρόνος Έναυσης (sec) | 0.5 sec |
| Γωνία Δέσμης | 180° |
| Εγγύηση Eurolamp | 2 Χρόνια/2 Years |
| Χρώμα Καλύμματος | Γαλακτος/Frost |
| Τεμάχια ανά συσκευασία | 1 |
| Αριθμός Καταχώρησης EPREL | 776344 |
| Σειρα Προϊόντος | PLUS |