ΛΑΜΠΑ LED MR11 3W 220lm 6500K 36° 12V AC/DC
ΛΑΜΠΑ LED MR11 3W 220lm 6500K 36° 12V AC/DC
2,22€
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο
- Κωδικός: 147-77806
Περιγραφή
ΛΑΜΠΑ LED MR11 3W 220lm 6500K 36° 12V AC/DC
| ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Τάση Τροφοδοσίας (V) | 12V AC/DC |
| Θερμοκρασία Χρώματος (K) | 6500K |
| Συχνότητα Λειτουργίας (Hz) | 50/60Hz |
| Ονομαστική Ισχύς (W) | 3W |
| Βαθμός Στεγανότητας (IP) | IP20 |
| Απόδοση σε Lumen (lm) | 220lm |
| Ισοδυναμία Ισχύος (W) | 28W |
| Συντελεστής Άεργου Ισχύος (PF) | >0.50 |
| Ύψος | 38mm |
| Μεικτό Βάρος Προϊόντος (Kg) | 0.028 |
| Χρωματική Απόδοση CRI (Ra) | >80 |
| Διάμετρος | 35mm |
| Διάρκεια Ζωής (h) | 25000h |
| Κιβωτοποίηση (τεμ) | 1/10/100 |
| Θερμοκρασία Λειτουργίας °C | -30°C - +45°C |
| Συσκευασία | Paper Window B.Pack |
| Ενεργειακή Κλάση | G |
| Υλικό Κατασκευής Προϊόντος | Γυαλί / Glass |
| Ντουί Λαμπτήρα | GU4 |
| Πιστοποιητικά | Ναι/Yes |
| Ένδειξη CE | Ναι/Yes |
| Τύπος Led | SMD2835 |
| Σχήμα Λαμπτήρα | MR11 |
| Κύκλοι Μεταγωγής (ON/ OFF) | 25000 |
| Ρύθμιση Έντασης | Όχι/No |
| Χρόνος Έναυσης (sec) | 0.5 sec |
| Γωνία Δέσμης | 36° |
| Εγγύηση Eurolamp | 2 Χρόνια/ 2 Years |
| Χρώμα Καλύμματος | Διάφανο / Clear |
| Τεμάχια ανά συσκευασία | 1 |
| Αριθμός Καταχώρησης EPREL | 1440593 |
| Σειρα Προϊόντος | PLUS |