ΛΑΜΠΑ LED R7S 118mm 8W 1055lm 3000K 220-240V
ΛΑΜΠΑ LED R7S 118mm 8W 1055lm 3000K 220-240V
7,80€
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο
- Κωδικός: 147-77697
Περιγραφή
ΛΑΜΠΑ LED R7S 118mm 8W 1055lm 3000K 220-240V
| ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Τάση Τροφοδοσίας (V) | 220-240V |
| Θερμοκρασία Χρώματος (K) | 3000K |
| Συχνότητα Λειτουργίας (Hz) | 50/60Hz |
| Ονομαστική Ισχύς (W) | 8W |
| Βαθμός Στεγανότητας (IP) | IP20 |
| Ένταση Ρεύματος (Α) | 46mA |
| Απόδοση σε Lumen (lm) | 1055lm |
| Ισοδυναμία Ισχύος (W) | 75W |
| Συντελεστής Άεργου Ισχύος (PF) | >0.90 |
| Ύψος | 118mm |
| Μεικτό Βάρος Προϊόντος (Kg) | 0.022 |
| Χρωματική Απόδοση CRI (Ra) | >80 |
| Διάμετρος | 16mm |
| Διάρκεια Ζωής (h) | 25000h |
| Κιβωτοποίηση (τεμ) | 1/10/200 |
| Θερμοκρασία Λειτουργίας °C | -30°C - +45°C |
| Συσκευασία | Paper B.Pack |
| Ενεργειακή Κλάση | E |
| Υλικό Κατασκευής Προϊόντος | Γυαλί & Κεραμική Βάση/ Glass & Ceramic Base |
| Ντουί Λαμπτήρα | R7s |
| Πιστοποιητικά | Ναι/Yes |
| Ένδειξη CE | Ναι/Yes |
| Τύπος Led | COB |
| Σχήμα Λαμπτήρα | R7s |
| Κύκλοι Μεταγωγής (ON/ OFF) | 25000 |
| Ρύθμιση Έντασης | Όχι/No |
| Χρόνος Έναυσης (sec) | 0.5 sec |
| Γωνία Δέσμης | 360° |
| Εγγύηση Eurolamp | 2 Χρόνια/ 2 Years |
| Χρώμα Καλύμματος | Διάφανο/ Clear |
| Τεμάχια ανά συσκευασία | 1 |
| Αριθμός Καταχώρησης EPREL | 1476373 |
| Σειρα Προϊόντος | PLUS |