ΛΑΜΠΑ LED SMD 3,6W 400lm G9 4000K 220-240V PLUS
ΛΑΜΠΑ LED SMD 3,6W 400lm G9 4000K 220-240V PLUS
2,11€
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο
- Κωδικός: 147-77625
Περιγραφή
ΛΑΜΠΑ LED SMD 3,6W 400lm G9 4000K 220-240V PLUS
| ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Τάση Τροφοδοσίας (V) | 220-240V |
| Θερμοκρασία Χρώματος (K) | 4000K |
| Συχνότητα Λειτουργίας (Hz) | 50/60Hz |
| Ονομαστική Ισχύς (W) | 3.6W |
| Βαθμός Στεγανότητας (IP) | IP20 |
| Ένταση Ρεύματος (Α) | 20mA |
| Απόδοση σε Lumen (lm) | 400lm |
| Ισοδυναμία Ισχύος (W) | 35W |
| Συντελεστής Άεργου Ισχύος (PF) | >0.50 |
| Ύψος | 50mm |
| Μεικτό Βάρος Προϊόντος (Kg) | 0.014 |
| Χρωματική Απόδοση CRI (Ra) | >80 |
| Διάμετρος | 16,5mm |
| Διάρκεια Ζωής (h) | 25000h |
| Κιβωτοποίηση (τεμ) | 1/10/50/200 |
| Θερμοκρασία Λειτουργίας °C | -30°C - +45°C |
| Συσκευασία | Paper Window B.Pack |
| Ενεργειακή Κλάση | E |
| Υλικό Κατασκευής Προϊόντος | Κεραμικό & Πλαστικό/ Ceramic & Plastic |
| Ντουί Λαμπτήρα | G9 |
| Πιστοποιητικά | Ναι/Yes |
| Ένδειξη CE | Ναι/Yes |
| Τύπος Led | SMD2835 |
| Σχήμα Λαμπτήρα | G9 |
| Κύκλοι Μεταγωγής (ON/ OFF) | 25000 |
| Ρύθμιση Έντασης | Όχι/No |
| Χρόνος Έναυσης (sec) | 0.5 sec |
| Γωνία Δέσμης | 360° |
| Εγγύηση Eurolamp | 2 Χρόνια/ 2 Years |
| Χρώμα Καλύμματος | Διάφανο/ Clear |
| Τεμάχια ανά συσκευασία | 1 |
| Αριθμός Καταχώρησης EPREL | 761919 |
| Σειρα Προϊόντος | PLUS |