ΛΑΜΠΑ LED SMD SL 15W 1500lm E27 6500K 170-250V
ΛΑΜΠΑ LED SMD SL 15W 1500lm E27 6500K 170-250V
4,89€
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο
- Κωδικός: 147-76500
Περιγραφή
ΛΑΜΠΑ LED SMD SL 15W 1500lm E27 6500K 170-250V
| ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Αντικεραυνική Προστασία | 2kV |
| Τάση Τροφοδοσίας (V) | 170-250V |
| Θερμοκρασία Χρώματος (K) | 6500K |
| Συχνότητα Λειτουργίας (Hz) | 50/60Hz |
| Ονομαστική Ισχύς (W) | 15W |
| Απόδοση σε Lumen/ Watt | 100lm/Watt |
| Βαθμός Στεγανότητας (IP) | IP65 |
| Ένταση Ρεύματος (Α) | 103mA |
| Απόδοση σε Lumen (lm) | 1500lm |
| Συντελεστής Άεργου Ισχύος (PF) | >0.90 |
| Ύψος | 149mm |
| Μεικτό Βάρος Προϊόντος (Kg) | 0,148 |
| Χρωματική Απόδοση CRI (Ra) | >80 |
| Διάμετρος | 65mm |
| Διάρκεια Ζωής (h) | 40.000h |
| Κιβωτοποίηση (τεμ) | 1/10/50 |
| Θερμοκρασία Λειτουργίας °C | -30°C - +45°C |
| Συσκευασία | Paper B.Pack |
| Ενεργειακή Κλάση | F |
| Υλικό Κατασκευής Προϊόντος | Αλουμίνιο & Πλαστικό με Πρισματικό Κάλυμμα & Διαχύτη/Aluminium & Plastic with Prismatic Cover & Diffuser |
| Ντουί Λαμπτήρα | E27 |
| Πιστοποιητικά | Ναι/Yes |
| Ένδειξη CE | Ναι/Yes |
| Τύπος Led | SMD2835 |
| Σχήμα Λαμπτήρα | SL |
| Κύκλοι Μεταγωγής (ON/ OFF) | 50000 |
| Ρύθμιση Έντασης | Όχι/No |
| Χρόνος Έναυσης (sec) | 0.5 sec |
| Γωνία Δέσμης | 270° |
| Συντελεστής Κρούσης (IK) | IK10 |
| Εγγύηση Eurolamp | 2 Χρόνια/2 Years |
| Χρώμα Καλύμματος | Πρισματικό/Prismatic |
| Τεμάχια ανά συσκευασία | 1 |
| Αριθμός Καταχώρησης EPREL | 807260 |
| Σειρα Προϊόντος | PRO |