ΛΑΜΠΑ LED ΚΟΙΝΗ 9W 1000lm 4000K 220-240V ΜΕ ΚΛΕΜΜΑ
ΛΑΜΠΑ LED ΚΟΙΝΗ 9W 1000lm 4000K 220-240V ΜΕ ΚΛΕΜΜΑ
2,87€
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο
- Κωδικός: 147-77520
Περιγραφή
ΛΑΜΠΑ LED ΚΟΙΝΗ 9W 1000lm 4000K 220-240V ΜΕ ΚΛΕΜΜΑ
| ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Τάση Τροφοδοσίας (V) | 220-240V |
| Θερμοκρασία Χρώματος (K) | 4000K |
| Συχνότητα Λειτουργίας (Hz) | 50/60Hz |
| Ονομαστική Ισχύς (W) | 9W |
| Βαθμός Στεγανότητας (IP) | IP20 |
| Ένταση Ρεύματος (Α) | 60mA |
| Απόδοση σε Lumen (lm) | 1000lm |
| Ισοδυναμία Ισχύος (W) | 65W |
| Συντελεστής Άεργου Ισχύος (PF) | >0.5 |
| Τύπος Σύνδεσης | Κλέμμα/Terminal block |
| Ύψος | 60mm |
| Χρωματική Απόδοση CRI (Ra) | >80 |
| Διάμετρος | 108mm |
| Διάρκεια Ζωής (h) | 25000h |
| Κιβωτοποίηση (τεμ) | 1/10/50 |
| Θερμοκρασία Λειτουργίας °C | -30°C - +45°C |
| Συντελεστής Μετατόπισης (DF) | >0.5 |
| Συσκευασία | Paper Window B.Pack |
| Ενεργειακή Κλάση | E |
| Υλικό Κατασκευής Προϊόντος | Πλαστικό με Ψύκτρα Αλουμινίου/ Plastic with Aluminium Heatsink |
| Πιστοποιητικά | Ναι/Yes |
| Ένδειξη CE | Ναι/Yes |
| Τύπος Led | SMD2835 |
| Σχήμα Λαμπτήρα | A60 |
| Κύκλοι Μεταγωγής (ON/ OFF) | 30000 |
| Ρύθμιση Έντασης | Όχι/No |
| Χρόνος Έναυσης (sec) | Instant Full Light |
| Γωνία Δέσμης | 200° |
| Εγγύηση Eurolamp | 2 Χρόνια/ 2 Years |
| Χρώμα Καλύμματος | Γάλακτος/Frost |
| Τεμάχια ανά συσκευασία | 1 |