ΛΑΜΠΑ LED ΜΑΝΟΛΙΑ 30W 3450lm E27 4000K 180-265V "PLUS"
ΛΑΜΠΑ LED ΜΑΝΟΛΙΑ 30W 3450lm E27 4000K 180-265V "PLUS"
10,62€
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο
- Κωδικός: 147-76011
Περιγραφή
ΛΑΜΠΑ LED ΜΑΝΟΛΙΑ 30W 3450lm E27 4000K 180-265V "PLUS"
| ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Αντικεραυνική Προστασία | 2kV |
| Τάση Τροφοδοσίας (V) | 180-265V |
| Θερμοκρασία Χρώματος (K) | 4000K |
| Συχνότητα Λειτουργίας (Hz) | 50/60Hz |
| Ονομαστική Ισχύς (W) | 30W |
| Απόδοση σε Lumen/ Watt | 115lm/Watt |
| Βαθμός Στεγανότητας (IP) | IP65 |
| Ένταση Ρεύματος (Α) | 130mA |
| Απόδοση σε Lumen (lm) | 3450lm |
| Συντελεστής Άεργου Ισχύος (PF) | >0.90 |
| Ύψος | 218mm |
| Μεικτό Βάρος Προϊόντος (Kg) | 0,297 |
| Χρωματική Απόδοση CRI (Ra) | >80 |
| Διάμετρος | 90mm |
| Διάρκεια Ζωής (h) | 40.000h |
| Κιβωτοποίηση (τεμ) | 1/25 |
| Θερμοκρασία Λειτουργίας °C | -30°C - +45°C |
| Συσκευασία | Paper B.Pack |
| Ενεργειακή Κλάση | E |
| Υλικό Κατασκευής Προϊόντος | Πλαστικό με Ψύκτρα Αλουμινίου/Plastic with Aluminium Heatsink |
| Ντουί Λαμπτήρα | E27 |
| Πιστοποιητικά | Ναι/Yes |
| Ένδειξη CE | Ναι/Yes |
| Τύπος Led | SMD2835 |
| Σχήμα Λαμπτήρα | Magnolia |
| Ρύθμιση Έντασης | Όχι/No |
| Χρόνος Έναυσης (sec) | 0.5 sec |
| Γωνία Δέσμης | 360° |
| Συντελεστής Κρούσης (IK) | IK08 |
| Εγγύηση Eurolamp | 2 Χρόνια/2 Years |
| Χρώμα Καλύμματος | Γάλακτος/Frost |
| Αριθμός Καταχώρησης EPREL | 807274 |
| Σειρα Προϊόντος | PLUS |