ΛΑΜΠΑ LED ΣΦΑΙΡΙΚΗ 7,1W 1000lm E27 ΚΕΡΑΜΙΚΗ ΒΑΣΗ 4000Κ "PRO" 175-265V
ΛΑΜΠΑ LED ΣΦΑΙΡΙΚΗ 7,1W 1000lm E27 ΚΕΡΑΜΙΚΗ ΒΑΣΗ 4000Κ "PRO" 175-265V
3,67€
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο
- Κωδικός: 147-77344
Περιγραφή
ΛΑΜΠΑ LED ΣΦΑΙΡΙΚΗ 7,1W 1000lm E27 ΚΕΡΑΜΙΚΗ ΒΑΣΗ 4000Κ "PRO" 175-265V
| ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Τάση Τροφοδοσίας (V) | 175-265V |
| Θερμοκρασία Χρώματος (K) | 4000K |
| Συχνότητα Λειτουργίας (Hz) | 50/60Hz |
| Ονομαστική Ισχύς (W) | 7.1W |
| Βαθμός Στεγανότητας (IP) | IP20 |
| Ένταση Ρεύματος (Α) | 57mA |
| Απόδοση σε Lumen (lm) | 1000lm |
| Ισοδυναμία Ισχύος (W) | 76W |
| Συντελεστής Άεργου Ισχύος (PF) | >0.50 |
| Ύψος | 84mm |
| Μεικτό Βάρος Προϊόντος (Kg) | 0.0578 |
| Χρωματική Απόδοση CRI (Ra) | >80 |
| Διάμετρος | 45mm |
| Διάρκεια Ζωής (h) | 40000h |
| Κιβωτοποίηση (τεμ) | 1/10/50 |
| Θερμοκρασία Λειτουργίας °C | -30°C - +45°C |
| Συντελεστής Μετατόπισης (DF) | 0,97 |
| Συσκευασία | Paper Window B. Pack |
| Ενεργειακή Κλάση | D |
| Υλικό Κατασκευής Προϊόντος | Κεραμικό & Πλαστικό/ Ceramic & Plastic |
| Ντουί Λαμπτήρα | E27 |
| Πιστοποιητικά | Ναι/Yes |
| Ένδειξη CE | Ναι/Yes |
| Τύπος Led | SMD2835 |
| Σχήμα Λαμπτήρα | G45 |
| Κύκλοι Μεταγωγής (ON/ OFF) | 50000 |
| Ρύθμιση Έντασης | Όχι/No |
| Χρόνος Έναυσης (sec) | 0.5 sec |
| Γωνία Δέσμης | 200° |
| Εγγύηση Eurolamp | 5 |
| Χρώμα Καλύμματος | Γαλακτος/Milky cover |
| Τεμάχια ανά συσκευασία | 1 |
| Αριθμός Καταχώρησης EPREL | 2151427 |
| Σειρα Προϊόντος | PRO |