ΛΑΜΠΑ ΝΥΚΤΟΣ LED 1.5W E14 ΚΙΤΡΙΝΗ 220-240V
ΛΑΜΠΑ ΝΥΚΤΟΣ LED 1.5W E14 ΚΙΤΡΙΝΗ 220-240V
1,78€
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο
- Κωδικός: 147-82823
Περιγραφή
ΛΑΜΠΑ ΝΥΚΤΟΣ LED 1.5W E14 ΚΙΤΡΙΝΗ 220-240V
| ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Τάση Τροφοδοσίας (V) | 220-240V |
| Θερμοκρασία Χρώματος (K) | Κίτρινο/Yellow |
| Συχνότητα Λειτουργίας (Hz) | 50/60Hz |
| Ονομαστική Ισχύς (W) | 1.5W |
| Βαθμός Στεγανότητας (IP) | IP20 |
| Ισοδυναμία Ισχύος (W) | 10W |
| Συντελεστής Άεργου Ισχύος (PF) | >0.55 |
| Ύψος | 50mm |
| Μεικτό Βάρος Προϊόντος (Kg) | 0.012 |
| Χρωματική Απόδοση CRI (Ra) | >80 |
| Διάμετρος | 22mm |
| Διάρκεια Ζωής (h) | 25000h |
| Κιβωτοποίηση (τεμ) | 1/20/200 |
| Θερμοκρασία Λειτουργίας °C | -30°C - +45°C |
| Συσκευασία | Double B.Pack |
| Ενεργειακή Κλάση | G |
| Υλικό Κατασκευής Προϊόντος | Πλαστικό με Ψύκτρα Αλουμινίου/Plastic with Aluminium Heatsink |
| Ντουί Λαμπτήρα | E14 |
| Πιστοποιητικά | Ναι/Yes |
| Ένδειξη CE | Ναι/Yes |
| Τύπος Led | SMD2835 |
| Σχήμα Λαμπτήρα | T22 |
| Κύκλοι Μεταγωγής (ON/ OFF) | 25000 |
| Ρύθμιση Έντασης | Όχι/No |
| Χρόνος Έναυσης (sec) | 0.5 sec |
| Γωνία Δέσμης | 150° |
| Εγγύηση Eurolamp | 2 Χρόνια/2 Years |
| Χρώμα Καλύμματος | Κίτρινο/Yellow |
| Τεμάχια ανά συσκευασία | 1 |
| Σειρα Προϊόντος | PLUS |