ΜΕΤΑΛΛΙΚΟ ΤΣΕΡΚΙ 10m*12mm
ΜΕΤΑΛΛΙΚΟ ΤΣΕΡΚΙ 10m*12mm
4,82€
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο
- Κωδικός: 147-08600
Περιγραφή
ΜΕΤΑΛΛΙΚΟ ΤΣΕΡΚΙ 10m*12mm
| ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Κωδικος Προμηθευτη | 12mm*10m |
| Χρώμα Προϊόντος | Μεταλλικό/Metallic |
| Καθαρό Βάρος Προϊόντος (kg) | 0,501 |
| Μήκος | 10m |
| Πλάτος | 12mm |
| Μεικτό Βάρος Προϊόντος (Kg) | 0,515 |
| Κιβωτοποίηση (τεμ) | 1/20 |
| Θερμοκρασία Λειτουργίας °C | -20°C - +50°C |
| Συσκευασία | Plastic Roll |
| Υλικό Κατασκευής Προϊόντος | Μεταλλικό/Metallic |
| Πιστοποιητικά | Ναι/Yes |
| Ένδειξη CE | Ναι/Yes |
| Εγγύηση Eurolamp | 2 Χρόνια/2 Years |