ΜΕΤΑΣΧΗΜΑΤΙΣΤΗΣ ΜΑΓΝΗΤΙΚΗΣ ΡΑΓΑΣ ULTRA SLIM TRIAC DIMMABLE 200W ΜΑΥΡΟΣ
ΜΕΤΑΣΧΗΜΑΤΙΣΤΗΣ ΜΑΓΝΗΤΙΚΗΣ ΡΑΓΑΣ ULTRA SLIM TRIAC DIMMABLE 200W ΜΑΥΡΟΣ
64,04€
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο
- Κωδικός: 145-59543
Περιγραφή
ΜΕΤΑΣΧΗΜΑΤΙΣΤΗΣ ΜΑΓΝΗΤΙΚΗΣ ΡΑΓΑΣ ULTRA SLIM TRIAC DIMMABLE 200W ΜΑΥΡΟΣ
| ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Χρώμα Προϊόντος | Μαύρο/Black |
| Τάση Τροφοδοσίας (V) | DC 40V |
| Καθαρό Βάρος Προϊόντος (kg) | 0.460 |
| Ονομαστική Ισχύς (W) | 200W |
| Βαθμός Στεγανότητας (IP) | IP20 |
| Μήκος | 345mm |
| Πλάτος | 25mm |
| Τύπος Σύνδεσης | Χαλκινο Σημειο Συνδεσης/Copper Spot Connector |
| Ύψος | 27.6mm |
| Μεικτό Βάρος Προϊόντος (Kg) | 0.540 |
| Κιβωτοποίηση (τεμ) | 1/30 |
| Θερμοκρασία Λειτουργίας °C | -20°C - +45°C |
| Υλικό Κατασκευής Προϊόντος | Αλουμίνιο-Πλαστικό-Χαλκος/Aluminium-Plastic-Copper |
| Πιστοποιητικά | Ναι/Yes |
| Ένδειξη CE | Ναι/Yes |
| Εγγύηση Eurolamp | 3 Χρόνια/ 3 Years |
| Σειρα Προϊόντος | PRO |