ΜΕΤΡΗΤΗΣ ΡΑΓΑΣ ΨΗΦΙΑΚΟΣ ΤΡΙΦΑΣΙΚΟΣ ΦΑΡΔΥΣ WIFI 80A
ΜΕΤΡΗΤΗΣ ΡΑΓΑΣ ΨΗΦΙΑΚΟΣ ΤΡΙΦΑΣΙΚΟΣ ΦΑΡΔΥΣ WIFI 80A
126,72€
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο
- Κωδικός: 147-02067
Περιγραφή
ΜΕΤΡΗΤΗΣ ΡΑΓΑΣ ΨΗΦΙΑΚΟΣ ΤΡΙΦΑΣΙΚΟΣ ΦΑΡΔΥΣ WIFI 80A
| ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Χρώμα Προϊόντος | Λευκό/White |
| Τάση Τροφοδοσίας (V) | 100-290V |
| Καθαρό Βάρος Προϊόντος (kg) | 0.423 |
| Συχνότητα Λειτουργίας (Hz) | 50/60Hz |
| Βαθμός Στεγανότητας (IP) | IP20 |
| Ένταση Ρεύματος (Α) | 80A |
| Μήκος | 42cm |
| Λυχνία Καλής Λειτουργίας | Ναι/ Yes |
| Πλάτος | 27cm |
| Ύψος | 27.5cm |
| Μεικτό Βάρος Προϊόντος (Kg) | 0.464 |
| Κιβωτοποίηση (τεμ) | 1/32 |
| Θερμοκρασία Λειτουργίας °C | -30°C - +85°C |
| Συσκευασία | Paper Box with Sticker |
| Υλικό Κατασκευής Προϊόντος | V1 PC |
| Πιστοποιητικά | Ναι/Yes |
| Ένδειξη CE | Ναι/Yes |
| Οθόνη | Ψηφιακός/Digital |
| Εγγύηση Eurolamp | 2 Χρόνια/2 Years |
| Διατομή Καλωδίου | 7mm |