ΜΠΑΛΑ ΠΛΑΣΤΙΚΗ PMMA Φ30 ΜΕΛΙ ΜΕ ΓΡΙΦΑ
ΜΠΑΛΑ ΠΛΑΣΤΙΚΗ PMMA Φ30 ΜΕΛΙ ΜΕ ΓΡΙΦΑ
16,02€
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο
- Κωδικός: 153-55307
Περιγραφή
ΜΠΑΛΑ ΠΛΑΣΤΙΚΗ PMMA Φ30 ΜΕΛΙ ΜΕ ΓΡΙΦΑ
| ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Χρώμα Προϊόντος | Μελί/Honey |
| Καθαρό Βάρος Προϊόντος (kg) | 0.600 |
| Βαθμός Στεγανότητας (IP) | IP65 |
| Ύψος | 300mm |
| Μεικτό Βάρος Προϊόντος (Kg) | 0.603 |
| Διάμετρος | 300mm |
| Κιβωτοποίηση (τεμ) | 1/8 |
| Θερμοκρασία Λειτουργίας °C | -20°C - +50°C |
| Συσκευασία | Brown Box with Color Sticker |
| Υλικό Κατασκευής Προϊόντος | PMMA-ABS |
| Ντουί Λαμπτήρα | E27 |
| Πιστοποιητικά | Ναι/Yes |
| Ένδειξη CE | Ναι/Yes |
| Συντελεστής Κρούσης (IK) | IK07 |
| Εγγύηση Eurolamp | 2 Χρόνια/2 Years |