ΜΠΑΛΑΝΤΕΖΑ 3x1.5mm 3m ΜΕ ΠΡΟΒΟΛΕΑ LED SMD 30W 4000K & 2 ΠΡΙΖΕΣ IP54 ΚΙΤΡΙΝΟΣ PLUS
ΜΠΑΛΑΝΤΕΖΑ 3x1.5mm 3m ΜΕ ΠΡΟΒΟΛΕΑ LED SMD 30W 4000K & 2 ΠΡΙΖΕΣ IP54 ΚΙΤΡΙΝΟΣ PLUS
27,26€
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο
- Κωδικός: 147-47011
Περιγραφή
ΜΠΑΛΑΝΤΕΖΑ 3x1.5mm 3m ΜΕ ΠΡΟΒΟΛΕΑ LED SMD 30W 4000K & 2 ΠΡΙΖΕΣ IP54 ΚΙΤΡΙΝΟΣ PLUS
| ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Χρώμα Προϊόντος | Κίτρινο/Yellow |
| Αριθμός Σούκο | 2 |
| Τάση Τροφοδοσίας (V) | 220-240V |
| Συχνότητα Λειτουργίας (Hz) | 50/60Hz |
| Τύπος Καλωδίου | H07RN-F |
| Ονομαστική Ισχύς (W) | 3200W |
| Βαθμός Στεγανότητας (IP) | IP54 |
| Ένταση Ρεύματος (Α) | 16A |
| Μήκος | 240mm |
| Προστασία Επαφών | Ναι/Yes |
| Πλάτος | 90mm |
| Ύψος | 300mm |
| Μεικτό Βάρος Προϊόντος (Kg) | 1,7 |
| Κιβωτοποίηση (τεμ) | 1/8 |
| Θερμοκρασία Λειτουργίας °C | -35°C - +50°C |
| Συσκευασία | Color Box |
| Υλικό Κατασκευής Προϊόντος | PC & PET |
| Πιστοποιητικά | Ναι/Yes |
| Ένδειξη CE | Ναι/Yes |
| Κύκλοι Μεταγωγής (ON/ OFF) | Ναι/Yes |
| Πληροφορίες Προιόντων | SMD2835. 4000K. Total Lumen: 2200lm, Power Factor: >0.90. CRI: >70 , Beam Angle: 130°. Life Time: 30000h |
| Προστασία Υπερθέρμανσης | Ναι/Yes |
| Εγγύηση Eurolamp | 2 Χρόνια/2 Years |
| Διατομή Καλωδίου | 3x1.5mm |
| Μήκος Καλωδίου | 3mtr |
| Γείωση Αντικειμένου | Ναι/Yes |