ΜΠΑΡΑ ΓΕΙΩΣΗΣ 10 ΘΕΣΕΩΝ ΠΡΑΣΙΝΟ
ΜΠΑΡΑ ΓΕΙΩΣΗΣ 10 ΘΕΣΕΩΝ ΠΡΑΣΙΝΟ
1,32€
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο
- Κωδικός: 147-11226
Περιγραφή
ΜΠΑΡΑ ΓΕΙΩΣΗΣ 10 ΘΕΣΕΩΝ ΠΡΑΣΙΝΟ
| ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Αριθμός Θέσεων | 10 |
| Κωδικος Προμηθευτη | JHS03-10P GREEN |
| Χρώμα Προϊόντος | Πράσινο/Green |
| Καθαρό Βάρος Προϊόντος (kg) | 0,036 |
| Ένταση Ρεύματος (Α) | 60A |
| Μήκος | 90mm |
| Πλάτος | 10.4mm |
| Ύψος | 35mm |
| Μεικτό Βάρος Προϊόντος (Kg) | 0,036 |
| Κιβωτοποίηση (τεμ) | 20/500 |
| Θερμοκρασία Λειτουργίας °C | -20°C - +50°C |
| Συσκευασία | Nylon Bag with Sticker |
| Υλικό Κατασκευής Προϊόντος | Πλαστικό / Plastic |
| Πιστοποιητικά | Ναι/Yes |
| Ένδειξη CE | Ναι/Yes |
| Εγγύηση Eurolamp | 3 Χρόνια/3 Years |