MC4 1500V ΘΗΛΥΚΟ SOLAR IP67 6mm
MC4 1500V ΘΗΛΥΚΟ SOLAR IP67 6mm
1,60€
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο
- Κωδικός: 147-11405
Περιγραφή
MC4 1500V ΘΗΛΥΚΟ SOLAR IP67 6mm
| ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Χρώμα Προϊόντος | Μαύρο/Black |
| Τάση Τροφοδοσίας (V) | 1500V |
| Καθαρό Βάρος Προϊόντος (kg) | 0.030 |
| Βαθμός Στεγανότητας (IP) | IP67 |
| Ένταση Ρεύματος (Α) | 50A |
| Μήκος | 66mm |
| Πλάτος | 19.8mm |
| Ύψος | 19.8mm |
| Μεικτό Βάρος Προϊόντος (Kg) | 0.030 |
| Κιβωτοποίηση (τεμ) | 1/1000 |
| Θερμοκρασία Λειτουργίας °C | -40°C- +85°C |
| Συσκευασία | Nylon Bag with Sticker |
| Υλικό Κατασκευής Προϊόντος | Πλαστικό / Plastic |
| Πιστοποιητικά | Ναι/Yes |
| Ένδειξη CE | Ναι/Yes |
| Εγγύηση Eurolamp | 5 χρόνια/5 years |