ΜΠΑΤΑΡΙΑ EXTREME D (LR20) 2τμχ 1,5V
ΜΠΑΤΑΡΙΑ EXTREME D (LR20) 2τμχ 1,5V
3,07€
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο
- Κωδικός: 147-24123
Περιγραφή
ΜΠΑΤΑΡΙΑ EXTREME D (LR20) 2τμχ 1,5V
| ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Τάση Τροφοδοσίας (V) | 1.5V |
| Καθαρό Βάρος Προϊόντος (kg) | 0.290 |
| Μήκος | 34.2mm |
| Πλάτος | 34.2mm |
| Ύψος | 61.5mm |
| Μεικτό Βάρος Προϊόντος (Kg) | 0.297 |
| Κιβωτοποίηση (τεμ) | 1/12/72 |
| Θερμοκρασία Λειτουργίας °C | -40°C / +60°C |
| Συσκευασία | Paper Blister Eco-pack |
| Υλικό Κατασκευής Προϊόντος | Διοξείδιο Ψευδαργύρου-Μαγγανίου, Περίβλημα: Αλουμίνιο/Zinc-Manganese Dioxide, Jacket: Aluminium |
| Πιστοποιητικά | Ναι/Yes |
| Ένδειξη CE | Ναι/Yes |
| Τύπος Μπαταρίας | LR20 |
| Εγγύηση Eurolamp | 5 Χρόνια/5 Years |
| Τεμάχια ανά συσκευασία | 2 |
| Σειρα Προϊόντος | Extreme Power Alkaline |
| Χωριτικότητα Μπαταρίας | 16500mA |