ΜΠΑΤΑΡΙΑ ΑΛΚΑΛΙΚΗ ΑΑ (LR6) 8τμχ 1,5V
ΜΠΑΤΑΡΙΑ ΑΛΚΑΛΙΚΗ ΑΑ (LR6) 8τμχ 1,5V
2,29€
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο
- Κωδικός: 147-24151
Περιγραφή
ΜΠΑΤΑΡΙΑ ΑΛΚΑΛΙΚΗ ΑΑ (LR6) 8τμχ 1,5V
| ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Τάση Τροφοδοσίας (V) | 1.5V |
| Καθαρό Βάρος Προϊόντος (kg) | 0.024 |
| Μήκος | 14.5mm |
| Πλάτος | 14.5mm |
| Ύψος | 50.5mm |
| Μεικτό Βάρος Προϊόντος (Kg) | 0.198 |
| Κιβωτοποίηση (τεμ) | 1/10/30 |
| Θερμοκρασία Λειτουργίας °C | -20°C - +50°C |
| Συσκευασία | Single B.Pack |
| Υλικό Κατασκευής Προϊόντος | Διοξείδιο Ψευδαργύρου-Μαγγανίου, Περίβλημα: Αλουμίνιο/Zinc-Manganese Dioxide, Jacket: Aluminium |
| Πιστοποιητικά | Ναι/Yes |
| Ένδειξη CE | Ναι/Yes |
| Τύπος Μπαταρίας | LR6 |
| Εγγύηση Eurolamp | 10 Χρόνια/10 Years |
| Τεμάχια ανά συσκευασία | 8 |
| Σειρα Προϊόντος | Super Power Alkaline |
| Χωριτικότητα Μπαταρίας | 2800mA |