ΜΠΑΤΑΡΙΑ ΛΙΘΙΟΥ CR2025 5τμχ 3V
ΜΠΑΤΑΡΙΑ ΛΙΘΙΟΥ CR2025 5τμχ 3V
1,48€
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο
- Κωδικός: 147-24111
Περιγραφή
ΜΠΑΤΑΡΙΑ ΛΙΘΙΟΥ CR2025 5τμχ 3V
| ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Καθαρό Βάρος Προϊόντος (kg) | 0.003 |
| Μήκος | 20mm |
| Πλάτος | 20mm |
| Ύψος | 2.5mm |
| Μεικτό Βάρος Προϊόντος (Kg) | 0.018 |
| Κιβωτοποίηση (τεμ) | 1/12/120 |
| Θερμοκρασία Λειτουργίας °C | -30°C - +70°C |
| Συσκευασία | Double B.Pack |
| Υλικό Κατασκευής Προϊόντος | Διοξείδιο Λιθίου-Ψευδαργύρου-Μαγγανίου, Περίβλημα: Σίδηρος/ Lithium-Zinc-Manganese Dioxide/ Jacket: Iron |
| Πιστοποιητικά | Ναι/Yes |
| Ένδειξη CE | Ναι/Yes |
| Τύπος Μπαταρίας | CR2025 |
| Εγγύηση Eurolamp | 3 Χρόνια/3 Years |
| Τεμάχια ανά συσκευασία | 5 |
| Σειρα Προϊόντος | Lithium |
| Χωριτικότητα Μπαταρίας | 160mA |