ΜΠΑΤΑΡΙΑ ΛΙΘΙΟΥ EXTREME CR2016 1τμχ 3V
ΜΠΑΤΑΡΙΑ ΛΙΘΙΟΥ EXTREME CR2016 1τμχ 3V
0,47€
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο
- Κωδικός: 147-24132
Περιγραφή
ΜΠΑΤΑΡΙΑ ΛΙΘΙΟΥ EXTREME CR2016 1τμχ 3V
| ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Τάση Τροφοδοσίας (V) | 3V |
| Καθαρό Βάρος Προϊόντος (kg) | 0.003 |
| Μήκος | 5.4mm |
| Πλάτος | 55mm |
| Ύψος | 92mm |
| Μεικτό Βάρος Προϊόντος (Kg) | 0.004 |
| Κιβωτοποίηση (τεμ) | 1/20/320 |
| Θερμοκρασία Λειτουργίας °C | -40°C / +70°C |
| Συσκευασία | Child Safe Blister Pack |
| Υλικό Κατασκευής Προϊόντος | Διοξείδιο Λιθίου-Ψευδαργύρου-Μαγγανίου, Περίβλημα: Σίδηρος/ Lithium-Zinc-Manganese Dioxide/ Jacket: Iron |
| Πιστοποιητικά | Ναι/Yes |
| Ένδειξη CE | Ναι/Yes |
| Τύπος Μπαταρίας | CR2016 |
| Εγγύηση Eurolamp | 3 Χρόνια/3 Years |
| Τεμάχια ανά συσκευασία | 1 |
| Σειρα Προϊόντος | Extreme Power Lithium |
| Χωριτικότητα Μπαταρίας | 80mA |