ΜΠΛΟΚ ΔΙΑΝΟΜΗΣ ΡΑΓΑΣ 500Α
ΜΠΛΟΚ ΔΙΑΝΟΜΗΣ ΡΑΓΑΣ 500Α
20,53€
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο
- Κωδικός: 147-11235
Περιγραφή
ΜΠΛΟΚ ΔΙΑΝΟΜΗΣ ΡΑΓΑΣ 500Α
| ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Κωδικος Προμηθευτη | UKK-500A |
| Χρώμα Προϊόντος | Μπλε-Λευκό/Blue-White |
| Καθαρό Βάρος Προϊόντος (kg) | 0,344 |
| Ένταση Ρεύματος (Α) | 500A |
| Μήκος | 95mm |
| Πλάτος | 47.5mm |
| Ύψος | 51mm |
| Μεικτό Βάρος Προϊόντος (Kg) | 0,344 |
| Κιβωτοποίηση (τεμ) | 3/60 |
| Θερμοκρασία Λειτουργίας °C | -20°C - +50°C |
| Συσκευασία | Nylon Bag with Sticker |
| Υλικό Κατασκευής Προϊόντος | PA+PC |
| Πιστοποιητικά | Ναι/Yes |
| Ένδειξη CE | Ναι/Yes |
| Εγγύηση Eurolamp | 3 Χρόνια/3 Years |