ΜΠΛΟΚ ΔΙΑΝΟΜΗΣ ΡΑΓΑΣ 80Α
ΜΠΛΟΚ ΔΙΑΝΟΜΗΣ ΡΑΓΑΣ 80Α
3,08€
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο
- Κωδικός: 147-11230
Περιγραφή
ΜΠΛΟΚ ΔΙΑΝΟΜΗΣ ΡΑΓΑΣ 80Α
| ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Κωδικος Προμηθευτη | UKK-80A |
| Χρώμα Προϊόντος | Μπλε-Λευκό/Blue-White |
| Καθαρό Βάρος Προϊόντος (kg) | 0,057 |
| Ένταση Ρεύματος (Α) | 80A |
| Μήκος | 64.5mm |
| Πλάτος | 28mm |
| Ύψος | 48mm |
| Μεικτό Βάρος Προϊόντος (Kg) | 0,057 |
| Κιβωτοποίηση (τεμ) | 5/200 |
| Θερμοκρασία Λειτουργίας °C | -20°C - +50°C |
| Συσκευασία | Nylon Bag with Sticker |
| Υλικό Κατασκευής Προϊόντος | PA+PC |
| Πιστοποιητικά | Ναι/Yes |
| Ένδειξη CE | Ναι/Yes |
| Εγγύηση Eurolamp | 3 Χρόνια/3 Years |