ΜΠΟΥΑΤ ΕΞΩΤΕΡΙΚΟ 158X118X94 ΜΕ ΜΕΤΑΛΛΙΚΗ ΒΙΔΑ IP55 ΓΚΡΙ
ΜΠΟΥΑΤ ΕΞΩΤΕΡΙΚΟ 158X118X94 ΜΕ ΜΕΤΑΛΛΙΚΗ ΒΙΔΑ IP55 ΓΚΡΙ
5,53€
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο
- Κωδικός: 151-25517
Περιγραφή
ΜΠΟΥΑΤ ΕΞΩΤΕΡΙΚΟ 158X118X94 ΜΕ ΜΕΤΑΛΛΙΚΗ ΒΙΔΑ IP55 ΓΚΡΙ
| ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Χρώμα Προϊόντος | Γκρί/Grey |
| Βαθμός Στεγανότητας (IP) | IP55 |
| Χρωμα Βαφης (Ral) | RAL 7035 |
| Μήκος | 158mm |
| Πλάτος | 94mm |
| Ύψος | 118mm |
| Πιστοποιητικά Rohs | Ναι/Yes |
| Τρόπος τοποθέτησης | Εξωτερικός/Surface |
| Θερμοκρασία Λειτουργίας °C | -5°C έως +60°C |
| Υλικό Κατασκευής Προϊόντος | PP |
| Σχήμα | Ορθογώνιο/Rectangle |
| Συντελεστής Κρούσης (IK) | IK04 |