ΜΠΟΥΑΤ ΕΞΩΤΕΡΙΚΟ 196Χ196X78 ΜΕ ΜΕΤΑΛΛΙΚΗ ΒΙΔΑ IP55 ΓΚΡΙ
ΜΠΟΥΑΤ ΕΞΩΤΕΡΙΚΟ 196Χ196X78 ΜΕ ΜΕΤΑΛΛΙΚΗ ΒΙΔΑ IP55 ΓΚΡΙ
12,09€
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο
- Κωδικός: 151-25519
Περιγραφή
ΜΠΟΥΑΤ ΕΞΩΤΕΡΙΚΟ 196Χ196X78 ΜΕ ΜΕΤΑΛΛΙΚΗ ΒΙΔΑ IP55 ΓΚΡΙ
| ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Χρώμα Προϊόντος | Γκρί/Grey |
| Βαθμός Στεγανότητας (IP) | IP55 |
| Χρωμα Βαφης (Ral) | RAL 7035 |
| Μήκος | 196mm |
| Πλάτος | 78mm |
| Ύψος | 196mm |
| Πιστοποιητικά Rohs | Ναι/Yes |
| Τρόπος τοποθέτησης | Εξωτερικός/Surface |
| Θερμοκρασία Λειτουργίας °C | -5°C έως +60°C |
| Υλικό Κατασκευής Προϊόντος | PP |
| Σχήμα | Τετράγωνο/Square |
| Συντελεστής Κρούσης (IK) | IK04 |